Katalog firm

Kategorie


Fotograf Marlena Woźniak

Marlenafoto.pl to nie tylko fotograf. To pasja i doświadczenie. Oferta skierowana do tych Państwa, co pragną w niepowtarzalny sposób uwiecznić najważniejsze chwile ze swojego życia. Marlenafoto.pl oferuje fotografię ślubną, dziecięcą, fotorelację z chrztu czy Komunii Świętej. Usługi świadczone są na terenie Łodzi i okolic.

Sesje noworodkowe

Jeżeli chcą Państwo uwiecznić najważniejsze momenty w życiu swojej rodziny to profesjonalna fotografia rodzinna Łódź jest tym czego najbardziej potrzebujecie. Oferujemy profesjonalne sesje fotograficzne, które mogą okazać się wspaniałą pamiątką na całe życie.
Dla nas fotografia rodzinna to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Więcej informacji o naszej ofercie oraz niektóre z ostatnich realizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej do której odwiedzenia gorąco zapraszamy. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość usług i przystępne ceny, ale również rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń.
Profesjonalna sesja noworodkowa Łódź z całą rodziną mogą okazać się wspaniałą zabawą i szansą na polepszenie relacji. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu fotograficznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości zdjęcia. Wykonujemy nie tylko tradycyjne ujęcia, ale również bardziej nowoczesne kadry, które wśród naszych klientów cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750