Katalog firm

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły związane z wyjątkowością, można powiedzieć o niepowtarzalnym klimacie i smaku, za który odpowiadają zaufane osoby.

Sala weselna

Szukasz odpowiedniego miejsca na weselną uroczystość? Chcesz by ten dzień był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany? Zależy Ci na miejscu dostosowanym do Twoich potrzeb? Idealnym miejscem dla Ciebie będzie sala weselna Łódź. Malaga to miejsce, w którym twój ślub będzie jak z bajki.
Sala weselna znajduje się blisko Łodzi, więc jest to bardzo korzystna lokalizacja; z pewnością każdy bez problemu trafi na miejsce. Wygląd sali sam w sobie jest urokliwy, a spersonalizowane dekoracje kwiatowe dopełnią jej wystrój. Dużym atutem jest oferowane menu, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, by ten wyjątkowy dzień był taki jak Młoda Para sobie życzy. Sala ma też do zaoferowania atrakcje dodatkowe takie jak np. pokaz sztucznych ogni czy taniec brzucha, co może uatrakcyjnić wesele i nadać mu niepowtarzalny charakter.
Istnieje możliwość wynajęcia pokoi, by goście z dalszych stron mogli odpocząć po szaleństwach weselnej nocy. Jest to miejsce, które zapewni niezapomniane wesele nawet wymagającej Młodej Parze.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje...

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...