Katalog firm

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły związane z wyjątkowością, można powiedzieć o niepowtarzalnym klimacie i smaku, za który odpowiadają zaufane osoby.

Kwatery pracownicze

Malaga jest mieszczącą się w Łodzi firmą świadczącą usługi organizowania eventów. Dzięki własnym stylowym salom balowym jest w stanie zaproponować swoje usługi zarówno dla klientów chcących zorganizować własne imprezy okolicznościowe pokroju ślubu, komunii czy chrztu, jak i zapewnia doskonałe miejsce dla firm planujących imprezy dla swoich pracowników lub konferencje.
Firma Malaga dla potrzeb indywidualnych klientów oraz firm uruchomiła własną bazę noclegową, dzięki której każdy gość imprezy może odpocząć po całonocnej zabawie. Natomiast zapewnione kwatery pracownicze Łódź, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, ukierunkowanemu na maksymalny komfort i wygodę sprawiły, iż stały się idealną alternatywą dla drogich usług standardowych hoteli. Kwatery pracownicze znajdują się w bliskiej okolicy centrum miasta, jednak położone są one w cichej okolicy, która sprzyja dobremu wypoczynkowi. Kwatery usytuowano pośród zieleni roślinności, a teren dla zapewnienia bezpieczeństwa został ogrodzony.
Każdy pokój wyposażono we własną łazienkę, a ogólnodostępna kuchnia pozwala zaspokoić wszelkie potrzeby związane z pożywieniem. Dodatkowo każdy pokój posiada własny telewizor LCD oraz ogólny dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi, dlatego każdy znajdzie również sposób na wykorzystanie wolnego czasu.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje...