Katalog firm

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły związane z wyjątkowością, można powiedzieć o niepowtarzalnym klimacie i smaku, za który odpowiadają zaufane osoby.

Imprezy firmowe

Sale konferencyjne MALAGA to doskonała propozycja nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą zorganizować profesjonalne imprezy firmowe Łódź zapięte na ostatni guzik. Dla naszej firmy najważniejszą nagrodą jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy najlepsze sale bankietowe i najkorzystniejsze warunki.
W pierwszej kolejności zapraszamy do współpracy firmy z Łodzi i pobliskich okolic. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo dużą salę, która jest w stanie pomieścić aż 250 osób, jak i również mniejsze sale konferencyjne do 30 osób. Polecamy także Country Club (do 300 osób), dzięki któremu każda impreza będzie na najwyższym światowym poziomie.
Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne nagłośnienie z mikrofonem, telewizor LCD 32’ , nowoczesny rzutnik, wi-fi i pełne zaciemnienie sali, dzięki czemu można przeprowadzić konferencję firmową w idealnych warunkach.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje...

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...