Katalog firm

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły związane z wyjątkowością, można powiedzieć o niepowtarzalnym klimacie i smaku, za który odpowiadają zaufane osoby.

Catering

Na stronie malagasala.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat możliwości wynajmu urokliwej sali weselnej Malaga, położonej 10 km od Łodzi. W tym wyjątkowym miejscu można zorganizować komunie, konferencje, chrzciny, studniówki, sylwestra, bal karnawałowy i wiele innych mniejszych i większych imprez okolicznościowych.
Do dyspozycji gości oddano dwie nowoczesna sale bankietowe, na miejscu można także zamówić catering Łódź i zorganizować komfortowy nocleg dla gości. Do szczególnie ciekawych propozycji należą również modne śluby plenerowe, czy imprezy odbywające się w specjalnym namiocie. Na stronie malagasala.pl opublikowano przykładowe rodzaje menu w zależności od typu organizowanej imprezy. W zakładce Galeria znajduje się wiele zdjęć z różnego rodzaju wydarzeń organizowanych w malagasala.pl.
Zaprezentowano tam przykładowy wystrój sali, opcje rozstawienia krzeseł oraz formę podawania poszczególnych dań. Osoby zainteresowane zorganizowaniem przyjęcia w sali Malaga mogą skontaktować się telefonicznie lub mailowo z osobami zarządzającymi salą, korzystając z danych znajdujących się w zakładce Kontakt.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje...

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...