Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Sukienki letnie

Dobrze dobrana sukienka może sprawić, że kobieta czuje się świetnie w swoim ciele. Dlatego też podczas zakupów na pewno warto jest inwestować w sukienki, które podkreślają walory danej sylwetki kobiecej. Wiele interesujących wzorów ma w swojej kolekcji La Toya. Ten producent sukienek damskich jest doskonale znany wśród klientek sklepów z całej Polski. Działa bowiem już od bardzo długiego czasu, bo aż od 25 lat.
Tym co wyróżnia markę La Toya od konkurencyjnych firm niewątpliwie jest dbałość o szczegóły. Firma ta zawsze stara się zapewnić, aby jej ubrania były uszyte precyzyjnie i starannie. Dobra jakość materiału odpowiada za trwałość, zatem sukienki i inne ubrania od La Toya będą służyć każdej kobiecie przez wiele długich lat.
Jednocześnie jednak ich ceny wcale nie są bardzo wysokie. Hurtownia tej firmy nieustannie nawiązuje współpracę z nowymi klientami, dzięki czemu producent ten staje się coraz to bardziej rozpoznawalny na rynku polskim. La Toya to firma, o której na pewno warto wiedzieć.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...