Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Sukienki damskie

Od ponad 25 lat działamy na polskim rynku i zajmujemy się produkcją odzieży. Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produktu po atrakcyjnej cenie. Zajmujemy się zarówno handlem detalicznym, jak i hurtowym. U nas każdy może kupić jakościowe sukienki damskie hurt w hurtowych cenach.
Jeżeli jesteś kobietą, której zależy na dobrym wyglądzie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Udowodnimy Ci, że wcale nie trzeba dużo wydawać pieniędzy, żeby dobrze wyglądać. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy również hurtowników. Jeżeli chcesz u nas zakupić towar w hurtowych ilościach, to skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę cenową. Jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego naszego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i znamy się handlu.
Zachęcamy do zrobienia zakupów w naszej hurtowni. Dzięki nam każda kobieta może posiadać w swojej szafie piękne sukienki, za które nie zapłaci fortuny. Sprawdź naszą ofertę już teraz i wybierz sukienkę, która najbardziej się Tobie podoba!

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...