Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Płaszcze damskie

Płaszcz jest bardzo często uznawany za inwestycję na wiele lat. Dlatego też musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają, że prezentuje się świetnie bez względu na to ile czasu się go nosi.
La Toya to polski producent płaszczy damskich, który znany jest właśnie z tego, że zawsze zapewnia wysoką jakość. Dlatego też wiele osób wraca do tej marki i wybiera ją ponad inne podczas wszystkich swoich zakupów.
La Toya działa już od 25 lat, zatem firma ta musiała wielokrotnie zmieniać swoją ofertę i dostosowywać ją do tego, jak wyglądają trendy w danym sezonie. Zawsze stawiała na klasyczne fasony, którym jednak nie brakowało charakteru. Oprócz tego zapewnia szeroki wybór wśród rozmiarów, zatem z oferty tej marki mogą korzystać wszystkie kobiety. La Toya wciąż rozszerza swoją działalność, a odzież tej marki trafia do sklepów w całej Polsce. Zachętą jest niewątpliwie atmosfera, jaka panuje podczas współpracy z tą firmą. La Toya jest bowiem marką, która zawsze stawia zadowolenie swoich klientów na pierwszym miejscu.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...