Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Odzież wierzchnia

Kupując płaszcz, zazwyczaj dokonuje się zakupu na wiele lat. Dlatego też ważne jest, aby wybrany płaszcz był produktem wysokiej jakości. La Toya to między innymi producent płaszczy damskich, który działa nieprzerwanie już od 25 lat.
W trakcie swoich długich lat działalności na rynku polskim, firma ta wielokrotnie modyfikowała i poszerzała swoją ofertę, dopasowując ją do panujących trendów. Dzięki temu bez względu na czasy, La Toya zawsze miała rzeszę lojalnych klientek. Zachętą do zakupów w tej firmie jest nie tylko jakość sprzedawanej tam odzieży, ale także jej różnorodność. Bez względu na swój indywidualny gust, każdy na pewno znajdzie nowy płaszcz lub sukienkę w katalogu La Toya.
Jednocześnie nie musi martwić się o to, że za takie zakupy zapłaci niesamowicie wysoką cenę. Odzież od La Toya jest bowiem wyceniona bardzo rozsądnie, co zapewnia że każdy może pozwolić sobie na ubrania od tej firmy. Jest to zatem najlepszy producent odzieży damskiej jakiego można znaleźć na rynku w Polsce.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...