Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Odzież damska XXL

Odzież damska XXL jest stosunkowo trudno do znalezienia w powszechnie dostępnych sieciach sklepowych. Tymczasem wiele kobiet nosi większe rozmiary i niepotrzebnie męczy się podczas zakupów, usilnie szukając coś co odpowiednio podkreśli ich figurę.
Właśnie dlatego La Toya już od lat działa jako producent odzieży damskiej XXL. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w branży modowej. Powstała ponad 25 lat temu i od początku zajmowała się modą damską. Jako że na przestrzeni dekad moda i trendy ulegały licznym zmianom, La Toya od początku modyfikowała swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb swoich klientek. Dla nich przygotowała szeroki wybór wśród odzieży XXL, włączając w to spodnie, sukienki, jak i płaszcze. Wszystkie produkty od La Toya są wysokiej jakości i starannie uszyte, dzięki czemu bez problemu można się nimi cieszyć przez długie lata.
Jest to zatem producent odzieży damskiej XXL z którego oferty na pewno warto jest skorzystać. La Toya to gwarancja rozsądnych cen, świetnego stylu i dobrej jakości.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...