Katalog firm

La Toya

Firma La Toya z siedzibą w Rzgowie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży damskiej. Działa na rynku od wielu lat, oferując szeroki wybór modnych ubrań w każdym rozmiarze. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapewnia przystępne ceny. Asortyment obejmuje płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki i nie tylko.

Odzież damska

Wiadomo, że odzież damska producent dostępna jest w wielu odmianach i rozmiarach. Jednakże większość producentów ogranicza się do konkretnego stylu. Z myślą o tym, aby zapewnić sobie dostęp do szerokiej grupy klientów, La Toya od początku tworzyła ubrania dostosowane do różnych gustów.
La Toya to producent odzieży damskiej, który dzięki swojemu podejściu odnosi sukcesy już od 25 lat. Dla wielu osób jest to marka, która łączona jest z wysoką jakością. Wszystkie ubrania od La Toya są bowiem tworzone z użyciem najlepszych materiałów.
Odzież damska tej marki jest skierowana do kobiet noszących różne rozmiary, w tym rozmiary XXL. Dzięki temu każdy może znaleźć w ofercie tej firmy coś dla siebie. Ubrania te dostosowane są do mody, jaka panuje w danym sezonie, zatem przypadną do gustu także i osobom zwracającym uwagę na aktualne trendy. La Toya sprzedaje swoje ubrania poprzez hurtownię. Każdemu oferuje atrakcyjne warunki współpracy, a także bardzo rozsądne ceny. Jest to zatem producent odzieży damskiej, z którym na pewno warto pracować.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Suknia ślubna nie może być byle jaka. To musi być kreacja, w której każda kobieta będzie wyglądała wyjątkowo i cudownie, jak prawdziwa księżniczka ze swoim wybrankiem u boku. Jeżeli chcecie znaleźć ta...