Katalog firm

Lecznica Kalinowa

Zwierzęta, w szczególności psy, to fantastyczne istoty, które zasługują na specjalne traktowanie. Lecznica weterynaryjna Kalinowa tak właśnie traktuje wszystkich podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, wśród którego znajdziecie doskonałej jakości jedzenie dla naszych pupilów.

Preparat na kleszcze

Kleszcz to malutki pajęczak, który mimo swojego niewielkiego rozmiaru sieje wielki strach wśród ludzi. Poważne choroby roznoszone przez te stworzenia sprawiają, że robimy wszystko aby się przed nimi uchronić. Kiedy wybieramy się na leśne wyprawy, stosujemy specjalne produkty odstraszające kleszcze.
Jednak w tej profilaktyce często zapominamy o swoich czworonożnych przyjaciołach. Pies czy kot tak samo jak człowiek może złapać kleszcza - jest na to nawet dużo bardziej narażony. Kleszcze zarażają nie tylko ludzi, ale także zwierzęta. Szczególnie niebezpieczna, zwłaszcza dla psów, jest babeszjoza. Nieleczona może doprowadzić do śmierci zwierzęcia w niedługim czasie, dlatego warto postarać się o odpowiednią profilaktykę.
Markowy preparat na kleszcze dla psa skutecznie chroni przed atakiem pajęczaków, a przy tym cechuje się naturalnym składem i całkowitym bezpieczeństwem dla ludzi i zwierząt. Zastosowanie tego preparatu pozwoli nam zadbać o zdrowie psa, uchroni przed kleszczami i zapewni spokojne spacery po lesie, bez obaw o zarażenie chorobą.

Kontakt

Ulica: Kalinowa 52

Kod: 91-348

Miejscowość: Łódź

https://kalinowa.pl/

E-mail: lecznica.kalinowa@gmail.com

Tel.: 42 255-67-67