Katalog firm

Lecznica Kalinowa

Zwierzęta, w szczególności psy, to fantastyczne istoty, które zasługują na specjalne traktowanie. Lecznica weterynaryjna Kalinowa tak właśnie traktuje wszystkich podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, wśród którego znajdziecie doskonałej jakości jedzenie dla naszych pupilów.

Mleko dla szczeniąt

Jako jeden z niewielu sklepów internetowych w Polsce oferujemy Państwu zdrowe mleko dla szczeniąt w bardzo przystępnej cenie. Niestety w wielu sytuacjach mogą zdarzyć się takie przypadki, że przez pierwsze tygodnie swojego życia szczeniaki nie mogą być karmione przez rodziców, dlatego też warto postawić na zastępcze mleko.
W preparatach mlekozastępczych znajdują się wszystkie niezbędne substancje odżywcze, dzięki który małe pieski będą rozwijać się prawidłowo. Mleko dla szczeniąt zostało optymalnie dopracowane i przystosowane do bardzo wrażliwego układu trawiennego małych piesków. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się bardzo wysokim stopniem przyswajalności i co najważniejsze, są w 100% bezpieczne dla psiaka.
W pierwszej kolejności polecamy znakomity preparat Milvet, który może być podawany nie tylko szczeniętom ale również kociakom. Odwiedźcie jeszcze dziś nasz sklep internetowy i przekonajcie się sami, że odchowanie szczeniąt bez udziału matki wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka.

Kontakt

Ulica: Kalinowa 52

Kod: 91-348

Miejscowość: Łódź

https://kalinowa.pl/

E-mail: lecznica.kalinowa@gmail.com

Tel.: 42 255-67-67