Katalog firm

Lecznica Kalinowa

Zwierzęta, w szczególności psy, to fantastyczne istoty, które zasługują na specjalne traktowanie. Lecznica weterynaryjna Kalinowa tak właśnie traktuje wszystkich podopiecznych. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, wśród którego znajdziecie doskonałej jakości jedzenie dla naszych pupilów.

Lek na niewydolność wątroby

W przypadkach niewydolności oraz zaburzeń czynnościowych wątroby oraz w celu wspomagania jej funkcji, zalecane jest Hepatiale Forte. Jest to jeden z trzech preparatów z linii Hepatiale Forte firmy VetExpert. Zawiera fosfolipidy i L-ornitynę. Preparat jest pakowany po 40 kapsułek lub w zestawch 2x40 kapsułek.
Kapsułkę Twist Off można podać w całości do jamy ustnej lub przeciąć, a następnie jej zawartość wymieszać z karmą lub podać bezpośrednio do jamy ustnej. Hepatiale w swoim składzie zawiera: nasiona oleiste, owoce oleiste i ich produkty pochodne, fosfolipidy (phospholipidum ex soja) zawierające fosfatydylocholinę – 85mg/kapsułkę oraz ornitynę w postaci L-asparginianu L-ornityny – 85mg/kapsułkę.
Jeżeli zależy Państwu na pewnym źródle oraz dobrej cenie tego produktu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://kalinowa.pl/sklep/.

Kontakt

Ulica: Kalinowa 52

Kod: 91-348

Miejscowość: Łódź

https://kalinowa.pl/

E-mail: lecznica.kalinowa@gmail.com

Tel.: 42 255-67-67