Katalog firm

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak również klientów biznesowych, dla których mamy doskonałej jakości mrożonki. Zaufajcie nam, a się na pewno nie zawiedziecie.

Dania mrożone

Firma JAWO prezentuje niesamowity świat mrożonek. Wypełniają go liczne produkty - pełnowartościowe, zdrowe i składające się z całej masy drogocennych składników. Są to produkty na różne okazje, zadowalające nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Mogą po nie sięgnąć zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele biznesów.
JAWO jest firmą utworzoną przez paczkę przyjaciół, która z miłości do tradycyjnej kuchni polskiej postanowiła założyć swoją działalność. Udało jej się to osiągnąć w 1992 roku i to właśnie od tego momentu niezwykłe mrożonki zaczęły gościć na polskim rynku. Można znaleźć wśród nich przepyszne pierogi wytrawne i słodkie, rozmaite produkty wykonane z ziemniaków, uszka, gotowe dania obiadowe oraz nowoczesne pierogi japońskie.
JAWO promuje tradycyjne wartości i tworzy takie dania, które w polskiej kuchni występują od wielu lat i są uwielbiane dosłownie przez wszystkich. Klienci indywidualni na pewno będą nimi zachwyceni, a przedstawiciele świata biznesu z przyjemnością włączą je do swoich ofert.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Nutura

Sklep online Nutura zaprasza na zakupy osoby poszukujące zdrowych i naturalnych produktów spożywczych. Podstawę asortymentu stanowią tu masła orzechowe w różnych smakach. Ofertę uzupełniają oleje rośl...