Katalog firm

Intprojekt

Nasza firma działa w branży inżynierii elektrycznej, proponując rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i maszynowej. W Intprojekt doświadczeni specjaliści nie tylko projektują inteligentne systemy, ale także zajmują się ich wykonywaniem. W ofercie mamy też prefabrykację rozdzielnic, systemy sterowania i wiele więcej. Zapraszamy!

Programowanie sterowników

Podstawą przedsiębiorstwa INPROJEKT są nowoczesne projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Nasze przedsiębiorstwo zostało stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach. Stale podnosimy poziom naszych kompetencji, tak aby proponowane przez nas rozwiązania były zgodne z postępem technologicznym.
W naszej ofercie znajduje się m.in. programowanie sterowników PLC, prefabrykacja rozdzielnic, systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, a także wiele więcej. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm, terminowość oraz troska o bezpieczeństwo klienta. Naszą specjalizacją jest dobór oraz wykonanie niezawodnych systemów bezpieczeństwa. Służą one bezproblemowemu zatrzymaniu pracy maszyny, a także chronią przez niespodziewanym uruchomieniem jej.
Zlecenie realizujemy od początku do końca. Nie tylko wykonujemy projekty, ale również montujemy i integrujemy systemy w siedzibie działalności klienta. Następnie udzielamy krótkiego i praktycznego szkolenia z zakresu obsługi systemu. W ramach naszych usług wykonujemy również czynności serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468