Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Znajdujące się we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia proponuje różne formy pomocy dla osób borykających się z uzależnieniami, depresją czy nerwicą lękową. Oprócz psychoterapii indywidualnej oferuje konsultacje i porady. Prowadzi także psychoterapię on-line dla klientów spoza Wrocławia. Więcej informacji na stronie.

Terapia DDA

Jeżeli interesuje Państwa skuteczna terapia dda Wrocław, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i zapiszcie na wizytę. Nasza terapia to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które zauważyły u siebie mniejsze lub większe problemy emocjonalne. Dzięki skutecznej terapii z doświadczonym psychologiem mogą Państwo rozwiązać bardzo wiele problemów i znacząco poprawić komfort swojego życia.
Organizujemy terapie indywidualne i grupowe, które wśród naszych pacjentów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, z którego mogą Państwo dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Staramy się stworzyć przyjazne miejsce bez żadnych barier, w którym będą mogli Państwo poczuć się komfortowo.
Leczenie uzależnień wcale nie jest zadaniem taki prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z pomocy odpowiednich specjalistów. Zapewniamy Państwu fachową pomoc, dogodne terminy terapii i pełne wsparcie. Nasza oferta skierowana jest dla klientów z Wrocławia i pobliskich okolic.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na pro...

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwycz...