Katalog firm

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to producent włókniny odznaczający się doświadczeniem nie tylko w produkcji tekstyliów, ale również w handlu. Zatrudnienie znajdują tu jedynie najlepsi fachowcy, a ich zaangażowanie sprawia, że potencjalni odbiorcy mogą liczyć na wysokogatunkową włókninę meltblown. Ta powstaje zaledwie w kilku miejscach w Europie, co dodatkowo podkreśla profesjonalizm jej polskiego producenta.

Producent włókniny

Zlokalizowana w Łodzi firma Fibeco producent włókniny zajmuje się produkcją materiałów filtrujących. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Ofertę kieruje do klientów krajowych i zagranicznych zainteresowanych zakupem tkanin medycznych gwarantujących nie tylko komfort pod względem oddychalności, ale także bezpieczeństwo. W nowocześnie wyposażonym parku maszynowym wytwarza zarówno włókninę MeltBlown, jak i Hot Air Cotton.
Każdą partię gotowego produktu poddaje kontroli jakości i testom we własnym przyzakładowym laboratorium. Dzięki temu udostępnia klientom dokumenty potwierdzające parametry zakupionych materiałów. Wysokogatunkowa włóknina MeltBlown dobrze przepuszcza powietrze, a jednocześnie odznacza się wysokim wskaźnikiem filtracji bakteryjnej. Doskonale odnajduje się w roli wkładu filtracyjnego w maskach medycznych.
Włókninę Hot Air Cotton stosuje się jako warstwę separującą w maskach filtrujących. Jako doświadczony producent włókniny Fibeco zapewnia rzetelną obsługę i terminowość.

Kontakt

Ulica: Brukowa 10

Kod: 91-341

Miejscowość: Łódź

https://www.fibeco.pl/

E-mail: fibeco@fibeco.pl

Tel.: 500336458


Podobne firmy

Teofilów S.A.

Teofilów S.A. sprzedaje najlepsze polskie dzianiny. Charakteryzują się one pięknymi wzorami, ogromnym wyborem tkanin oraz dobrą jakością. Siedziba tej firmy mieści się w Łodzi, czyli samym centrum prz...

Adamex Druk

Drukarnia Adamex w swojej ofercie umożliwia zrealizowanie każdego indywidualnego wzoru. Oferuje nadruk na tkaninach i dzianinach w wielu wzorach i kolorach. Wychodzi na przeciw każdemu oryginalnemu za...