Katalog firm

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to producent włókniny odznaczający się doświadczeniem nie tylko w produkcji tekstyliów, ale również w handlu. Zatrudnienie znajdują tu jedynie najlepsi fachowcy, a ich zaangażowanie sprawia, że potencjalni odbiorcy mogą liczyć na wysokogatunkową włókninę meltblown. Ta powstaje zaledwie w kilku miejscach w Europie, co dodatkowo podkreśla profesjonalizm jej polskiego producenta.

Melt Blown

Fibeco z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w produkcji tekstyliów, a przede wszystkim materiałów filtrujących. Działa na rynku krajowym i zagranicznym od wielu lat. Dysponuje parkiem maszynowym wyposażonym w wysokiej klasy urządzenia.
Nieustannie inwestuje w najnowsze technologie. Posiada też własną linię produkcyjną i przyzakładowe laboratorium, w którym bada każdą partię wyprodukowanego materiału. Oferuje wysokogatunkową medyczną włókninę Melt Blown o wysokich parametrach filtracji. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji materiał ten zachowuje dużą przepuszczalność powietrza. Wyróżnia go pełne bezpieczeństwo i nietoksyczność. Włóknina Melt Blown dostępna jest w kolorze białym lub czarnym. Zamówić można próbkę tkaniny, jedną belkę lub ilości hurtowe.
Fibeco produkuje również certyfikowaną włókninę Hot Air Cottonsss niezbędną do wytwarzania produktów izolujących lub jako wypełniacz. Gwarantuje stałą dostępność wszystkich wyrobów. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i szybką realizację zamówień.

Kontakt

Ulica: Brukowa 10

Kod: 91-341

Miejscowość: Łódź

https://www.fibeco.pl/

E-mail: fibeco@fibeco.pl

Tel.: 500336458


Podobne firmy

PIF s.c.

Wysokiej jakości i modna odzież to zasługa doświadczonego producenta, jakim jest firma PIF s.c. Możliwe jest zarówno szycie według pomysłu klienta, jak i autorskich wzorów doświadczonego technologa. F...

Adamex Druk

Drukarnia Adamex w swojej ofercie umożliwia zrealizowanie każdego indywidualnego wzoru. Oferuje nadruk na tkaninach i dzianinach w wielu wzorach i kolorach. Wychodzi na przeciw każdemu oryginalnemu za...