Katalog firm

Hotel Festival

Szukają Państwo noclegu w Opolu, a może organizują spotkanie biznesowe? Zapraszamy do hotelu Festival. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1 i 2-osobowe, rodzinne oraz w wersji Deluxe. Mamy salę konferencyjną, bankietową i biznesową, a ponadto podgrzewany basen, jacuzzi i saunę. Organizujemy imprezy okolicznościowe.

Noclegi

Komfort i wygoda to ważne kwestie, na które warto postawić przy wyborze miejsca noclegowego w Opolu. Mamy dla Państwa dogodną ofertę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Korzystne ceny, bogate wyposażenie i dodatkowe atrakcje w postaci kompleksu wodnego - to właśnie zachęca do odwiedzania Hotelu "Festival".
W naszych progach od lat pojawiają się największe Sławy polskiej sceny muzycznej. Z okazji opolskiego festiwalu przybywa do nas wielu gości. Swoje pozytywne wrażenia, jakie pozostawił po sobie nasz hotel, zapisali w księdze gości, którą możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie www http://www.festival.com.pl/. Przygotowaliśmy dla Państwa również niezwykły "wirtualny spacer" po wnętrzach naszego hotelu.
Serdecznie zapraszamy do naszych pokojów gościnnych w Opolu, które już czekają gotowe na Państwa przyjazd. Mamy także specjalne apartamenty o większej powierzchni i bogatszym wyposażeniu. Dogodna lokalizacja, parking dla gości, sklepy i bankomaty w bliskim sąsiedztwie oraz elegancka i smaczna restauracja Debiut, która codziennie przygotowuje dla Państwa świeże śniadania wliczone w cenę pobytu. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Oleska 86

Kod: 45-222

Miejscowość: Opole

http://www.festival.com.pl/

E-mail: recepcja@festival.com.pl

Tel.: 603-761-280