Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na prostą ich życie - niezależnie od tego, w jakim dołku w chwili obecnej się znajdują i z jak skomplikowanymi problemami się zmagają.

Psychoterapia

Ewa Czernik jest kobietą, której branżą działania od wielu lat jest psychoterapia Łódź. Kobieta posiada ogromne doświadczenie w świadczeniu usług właśnie z nią związanych - nie wzięło się ono jednak znikąd. Od początku swojej kariery współpracuje ona bowiem zarówno z osobami starszymi, jak i młodszymi. Jako że uwielbia rozmowę i kontakt z ludźmi, do każdego z nich zawsze podchodzi indywidualnie oraz z wielką troską, niezależnie od tego, czy jest przewlekle chory, niepełnosprawny, czy też cierpi na demencję.
Z pewnością dla wielu osób samo podejście to nie wszystko - należy więc powiedzieć, że Czernik posiada odpowiednie kwalifikacje, dające jej formalne podstawy do świadczenia swoich usług. M owa tutaj zarówno o Studium Profesjonalne Psychoterapii w Łodzi, ale też o licznych szkoleniach. Czernik zdaje sobie sprawę, jak ważne jest samodoskonalenie w zawodzie i jak istotne są te podstawy w pracy z osobami o problemach z psychiką.
Właśnie to czyni ją najlepszym wyborem właśnie jeżeli chodzi o psychoterapię.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwycz...

Centrum psychoterapii Harmonia

Znajdujące się we Wrocławiu Centrum Psychoterapii Harmonia proponuje różne formy pomocy dla osób borykających się z uzależnieniami, depresją czy nerwicą lękową. Oprócz psychoterapii indywidualnej ofer...