Katalog firm

Esthedent

W klinice Esthedent odnajdą Państwo to, czego szukają. Mamy bogatą ofertę usług stomatologicznych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza zapewni Państwu najlepszy zabieg - operację całkiem bezbolesną. Zachęca także cennik, który ustalamy na podstawie indywidualnych konsultacji z klientem.

Usuwanie ósemki

Usuwanie ósemki jest zabiegiem, na który decyduje się wiele osób. Często przynosi to dużo korzyści, ponieważ pozwala uniknąć dalszych, znacznie poważniejszych problemów z ósemkami. Ich niefortunne położenie w jamie ustnej sprawia, że często ulegają one szybkiemu zepsuciu i powodują bolesne dolegliwości.
Tego rodzaju zabieg, jakim jest usuwanie ósemki Warszawa jest dostępne między innymi w warszawskiej klinice EstheDent. W tym miejscu stomatologia łączy się z medycyną estetyczną i w rezultacie daje szereg zabiegów, których trudno szukać w innych gabinetach stomatologicznych. Na dodatek oferowane są one w bardzo rozsądnych cenach, zwłaszcza jeżeli ich cennik jest porównany z innymi placówkami stomatologicznymi.
Pracownicy są zawsze nastawieni na to aby zapewnić, że pacjenci przyjemnie wspominają wizytę, nawet jeżeli związana ona jest z nieprzyjemnym zabiegiem takim jak usuwanie ósemki. Swobodna atmosfera pozwala pozbyć się stresu w każdej sytuacji. Sprawia to, że EstheDent to najlepsze miejsce dla każdego, kto pragnie zadbać o swój uśmiech.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision kieruje swoją ofertę do dzieci i dorosłych z Warszawy i okolic. Zapewnia kompleksową opiekę dentystyczną i ortodontyczną. W zakresu usług wchodzi nie...