Katalog firm

Esthedent

W klinice Esthedent odnajdą Państwo to, czego szukają. Mamy bogatą ofertę usług stomatologicznych. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza zapewni Państwu najlepszy zabieg - operację całkiem bezbolesną. Zachęca także cennik, który ustalamy na podstawie indywidualnych konsultacji z klientem.

Implanty zębowe

Zęby, dbamy o nie przez całe życie. Robimy okresowe przeglądy, zdejmujemy kamień, wybielamy, uzupełniamy ubytki. Mimo tak przykładnego dbania, często dochodzi do sytuacji że musimy zęba usunąć. Najlepiej aby zęba usunął specjalista z wieloletnim doświadczeniem, dysponujący sprzętem wysokiej jakości.
To wszystko zapewni nam Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej Esthedent. Usunęliśmy zęba i co dalej, lekarz najpewniej poleci nam implanty zębów Warszawa. Implantologia to najbardziej skuteczna metoda, oparta o najnowszą wiedzę która pozwala na odnowę uzębienia. Implanty zębów pozwalają na uzupełnienie naszego uzębienia. Stanowią one trwały odpowiednik naturalnych zębów.
Ponadto implanty zębów uwalniają nas od konieczności noszenia protezy, co nie dla każdego pacjenta jest komfortowe. Implanty zębowe to mocowane sztuczne korzenie, a ich tytanowe powłoki są 100% bezpieczne dla naszego organizmu, Po zamocowaniu sztucznego korzenia wykańcza się jego górną część koroną protetyczną. Ponadto implanty zębów nie powodują uszkodzeń sąsiednich zębów i nie powodują żadnego dyskomfortu w trakcje ich używania.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision kieruje swoją ofertę do dzieci i dorosłych z Warszawy i okolic. Zapewnia kompleksową opiekę dentystyczną i ortodontyczną. W zakresu usług wchodzi nie...