Katalog firm

Domoteka

Domoteka to gdańskie biuro nieruchomości, które wyróżnia się na rynku swoją szeroką ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Wśród ofert znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, a także działki i lokale użytkowe. Agenci Domoteki zawsze wybiorą najlepszą nieruchomość dla swojego klienta, w najatrakcyjniejszej cenie na rynku.

Mieszkania na wynajem

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się wynajem wie, że w trakcie roku zainteresowanie mieszkaniami rośnie i maleje w zależności od miesiąca. Jednakże mieszkania Gdynia na wynajem, które są przeznaczone dla osób szukających wysokiego standardu, zawsze szybko znikają z rynku. Aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych ofert warto trafić do Domoteki.
Domoteka to agencja nieruchomości, której działalność obejmuje Trójmiasto oraz okolice. Pomaga swoim klientom zarówno gdy chodzi o sprzedaż, zakup, jak i wynajem nieruchomości. Dotyczy to nie tylko mieszkań, ale również lokali użytkowych, działek i domów.
Korzystając z usług Domoteki każdy klient może mieć pewność, że jego sprawa jest w rękach profesjonalisty. Oznacza to, że wszystkie oferty na pewno do niego trafią jak najszybciej, a formalności będą terminowo załatwione. Profesjonalizm to podstawa w działalności tej agencji nieruchomości i dlatego też cieszy się ona tak świetną opinią. Zatem poszukując nowego mieszkania w Gdańsku lub Sopocie warto trafić do Domoteki.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to profesjonaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Mamy duże doświadczenie jako zarządca nieruchomości Łódź. Dysponujemy systemem radiowego odczytu wodomierzy co znacznie ułatwi...

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...