Katalog firm

Domoteka

Domoteka to gdańskie biuro nieruchomości, które wyróżnia się na rynku swoją szeroką ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Wśród ofert znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, a także działki i lokale użytkowe. Agenci Domoteki zawsze wybiorą najlepszą nieruchomość dla swojego klienta, w najatrakcyjniejszej cenie na rynku.

Kupno mieszkania

Zakup mieszkania Sopot nigdy nie jest decyzją, którą podejmuje się lekką ręką. Cała transakcja to zazwyczaj wieloetapowy proces, który obejmuje między innymi uzyskanie kredytu hipotecznego i wiele innych formalności. Pomocna w tym wszystkim jest porada od osoby, która profesjonalnie zajmuje się obrotem nieruchomości. Takich specjalistów można znaleźć w Domotece.
Domoteka jest biurem nieruchomości, którego działalność skupia się przede wszystkim w obrębie Trójmiasta i okolic. Swoją siedzibę ma w Gdańsku i to tam przyjmuje najwięcej klientów. W ofercie tego biura są zarówno mieszania wystawione na sprzedaż, jak i gotowe do wynajmu.
W obu typach transakcji Domoteka oferuje swoją profesjonalną pomoc, która zapewnia, że wszystkie formalności będą zrealizowane. Wszystko to jest gwarantowane w zamian za bardzo rozsądnie wycenioną prowizję. Domoteka i jej usługi sprawiają, że zakup mieszkania przestaje być długim i stresującym procesem. Jest to zatem agencja nieruchomości, do której na pewno warto trafić.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to profesjonaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Mamy duże doświadczenie jako zarządca nieruchomości Łódź. Dysponujemy systemem radiowego odczytu wodomierzy co znacznie ułatwi...

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...