Katalog firm

Domoteka

Domoteka to gdańskie biuro nieruchomości, które wyróżnia się na rynku swoją szeroką ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Wśród ofert znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, a także działki i lokale użytkowe. Agenci Domoteki zawsze wybiorą najlepszą nieruchomość dla swojego klienta, w najatrakcyjniejszej cenie na rynku.

Działki na sprzedaż

Każdy kto kiedykolwiek samodzielnie szukał nieruchomości Gdańsk wie, że jest to znacznie trudniejsze zadanie niż może się wydawać. Choć na portalach internetowych nie brakuje ciekawych ogłoszeń, rzadko kiedy okazują się być one równie interesujące w rzeczywistości. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi dobra agencja nieruchomości. W Trójmieście i okolicach agencją tą jest Domoteka.
Domoteka ma już długie lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości. Dlatego też zna wszystkie sztuczki i manewry, które pozwalają na przyspieszenie znalezienia odpowiedniej oferty, jak i sfinalizowanie transakcji zakupu. Działki na sprzedaż, mieszkania, domy, lokale użytkowe... wszystko to i więcej można znaleźć przy pomocy właśnie tej agencji.
Prowizja nie jest wysoka, a współpraca zawsze przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Dlatego też gdy ktoś pragnie znaleźć najlepsze działki na sprzedaż w Gdańsku lub jego okolicach to Domoteka jest świetnym sposobem na załatwienie tej sprawy szybko i profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to profesjonaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Mamy duże doświadczenie jako zarządca nieruchomości Łódź. Dysponujemy systemem radiowego odczytu wodomierzy co znacznie ułatwi...