Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Zastanawiasz się nad wynajmem biura? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferowanej przez nas pomocy. Można powiedzieć, że DOMENA S.C to działalność z niemałym doświadczeniem (powstanie firmy miało miejsce w 2004 roku). Więcej informacji dotyczących działalności dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

Wynajem powierzchni biurowych

Firma Domena s.c. zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Już od kilkunastu lat znajdujemy się na rynku i naszym klientom oferujemy najlepsze powierzchnie biurowe Łódź. Jeżeli chcecie, aby Wasze biuro miało dobry adres, gdzie nikt nie będzie miał problemu z dotarciem, to zapraszamy Was na ulicę Targową 35.
Znajduje się tam budynek, gdzie oferujemy Wam na wynajem najróżniejsze powierzchnie biurowe. Mamy nadzieje, że nasza oferta Wam się spodoba i chętnie wynajmiecie od nas dowolne powierzchnie. W każdym z lokali znajdują się: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, komputerowa, przeciwpożarowa, elektryczna. Wszystkie lokale są klasy B+. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy osobiście przedstawią Wam naszą atrakcyjną ofertę.
Tylko u nas znajdziecie tak niskie ceny za wynajem tak pięknych biur. Wasze biuro będzie bardzo reprezentatywnym miejscem. Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą, która oferuje Wam najwyższy poziom usług. Zapraszamy do Domena s.c.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo zakup mieszkania w Łodzi, Centrum Nieruchomości zaprasza do współpracy. Dysponujemy sprawdzonymi ofertami zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Oprócz mieszkań proponujemy...