Katalog firm

Conect

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Conect. Nasza specjalizacja to spedycja na busa. Jeżeli szukacie kierowców, którzy bez problemu trafiają na miejsce przeznaczenia, są solidni oraz terminowi, to na pewno musicie do nas zadzwonić. Zapewniamy Wam konkurencyjne stawki za nasze usługi. Zapraszamy!

Spedycja busem

Podstawą oferty Conect jest specjalistyczny transport i spedycja na busa. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, sumienność i odpowiedzialność. W każdej sytuacji przestrzegamy obowiązujących standardów i przepisów. Specjalizujemy się w organizacji transportu lekkiego krajowego oraz międzynarodowego.
Jesteśmy liderami w branży spedycyjnej, dzięki czemu spełnimy wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Nie mamy problemów z płynnością finansową. Wszystkie należności regulujemy w stosownym terminie. Z nami klient nie musi obawiać się o bezpieczeństwo i opłacalność trasu. Znamy doskonale najbardziej ekonomiczne rozwiązania, które sprawdzają się w niemal każdej sytuacji. Prowadzimy busy po całej Europie.
W naszej ofercie znajduje się m.in. laweta, ADR, plandeka, lodówka, winda, przeprowadzki. Proponujemy zróżnicowane warianty wyjazdów, które są idealnie dopasowane do wymagań klienta. Nasze największe zalety to fachowość, terminowość i uczciwość. Praca jest jednocześnie naszą największą pasją, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539