Katalog firm

Chill Inn

Zamierzasz studiować w Łodzi, ale nie możesz dla siebie znaleźć miejsca do zamieszkania? O nic się nie bój. Zapraszamy Cię do Chill Inn - prywatnego akademiku, gdzie bez problemu możesz zamieszkać. Jest to nowoczesne, doskonale skomunikowane miejsce, gdzie wszyscy studenci poczują się bardzo wyjątkowo.

Pokój na wynajem

Wkraczając w dorosłe życie wiele osób zastanawia się nad wyborem pomiędzy kupnem mieszkania, budową domu, czy wynajmem. Nie każdego jednak stać na tak kosztowne rozwiązania jak posiadanie własnej nieruchomości. Nie wszyscy też chcą i mają możliwość związać się z bankiem na wiele lat, zaciągając potężny kredyt. Na szczęście na rynku dostępne są także tańsze opcje, które stanowią idealne rozwiązanie dla młodych osób. Zapoznaj się z całą ofertą akademika Chill Inn na stronie https://www.chillinn.pl/.
Pokój na wynajem to rozwiązanie korzystne dla tych, którzy nie dysponują dużym budżetem, który mogliby przeznaczyć na własną nieruchomość. Najczęściej nie stać ich także na wynajem całego mieszkania, czy nawet kawalerki. Dodatkowo, jest to opcja idealna dla studentów, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą mieszkać w akademiku, a nadal są zainteresowani rozwiązaniem budżetowym.
Firma Chill Inn oferuje wynajem pokoi, zarówno jedno-, jak i dwuosobowych, a także większych pokoi pojedynczych oraz pokoi dla par. Bogata oferta komfortowych pomieszczeń jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla młodych osób, które dopiero wkraczają w dorosłe życie.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233