Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo zakup mieszkania w Łodzi, Centrum Nieruchomości zaprasza do współpracy. Dysponujemy sprawdzonymi ofertami zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Oprócz mieszkań proponujemy również domy, hale, działki i wiele innych obiektów, które można kupić lub wynająć. Więcej szczegółów na stronie.

Wynajem mieszkań

Nasza agencja nieruchomości Łódź działa na rynku od lat. W ciągu tego czasu zrealizowaliśmy już z powodzeniem wiele zleceń, a zadowoleni klienci wracają do nas i polecają nasze usługi kolejnym osobom.
Każda transakcja kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości pociąga za sobą konieczność załatwienia szeregu spraw. Stan lokalu lub nieruchomości, zarówno techniczny, jak i prawny, jego przeznaczenie, możliwość dostosowania do innej działalności, niż dotychczas - sprawdzenie tego wszystkiego oraz zweryfikowanie informacji na papierze ze stanem faktycznym, może trochę potrwać.
Dzięki nam wiele procesów można przyspieszyć. Współpracujemy bowiem z profesjonalnymi i godnymi zaufania rzeczoznawcami, biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi. Służymy więc poradami w dość szerokim zakresie, a nasz klient może szybciej rozeznać sytuację, podjąć decyzję oraz przystąpić do finalizacji transakcji.
Decyzja o kupnie, sprzedaży lub wynajęciu nieruchomości pociąga za sobą zwykle spore pieniądze; naszym zadaniem jest zapewnienie klientowi komfortu pewności, że podjął dobrą decyzję, a jej realizacja dokonała się bezproblemowo i bez przykrych konsekwencji prawnych.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...