Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo zakup mieszkania w Łodzi, Centrum Nieruchomości zaprasza do współpracy. Dysponujemy sprawdzonymi ofertami zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Oprócz mieszkań proponujemy również domy, hale, działki i wiele innych obiektów, które można kupić lub wynająć. Więcej szczegółów na stronie.

Sprzedaż nieruchomości

Twój problem polega na tym, że musisz znaleźć nieruchomość w Łodzi? Tak się składa, że jeśli chodzi o nieruchomości Łódź nasza firma jest bardzo dobrym rozwiązaniem! Nasze Centrum Nieruchomości istnieje od 11 lat i co najważniejsze, lokalizacją firmy jest Łódź. Poza tym dobrze też podkreślić, że wieloletnie doświadczenie przekłada się na zapewnianie profesjonalnej i kompleksowej obsługi.
Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że działalność współpracuje z najlepszymi rzeczoznawcami, doradcami finansowymi i biurami notarialnymi w zakresie kredytów hipotecznych. Podsumowując — można powiedzieć o odpowiedzialnym działaniu i co za tym idzie, trosce o bezpieczeństwo każdej osoby. Dobrze jeszcze dodać, że wszyscy klienci Centrum Nieruchomości mają pewność indywidualnego podejścia. Co więcej, patrząc przez pryzmat dotychczasowych klientów, działania pracowników są doceniane (klienci wracają).
Więcej informacji dostępnych jest na stronie działalności. W razie pytań, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...