Katalog firm

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspozycji lokale od 50 do 550 metrów kwadratowych. Niezależnie od tego, ile miejsca potrzebujesz, jesteśmy w stanie zapewnić komfort dla Ciebie i Twoich pracowników.

Lokale użytkowe

Business Centre od wielu lat współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami. Oferujemy nowoczesne lokale użytkowe do wynajęcia Łódź. Wiemy, z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy i jakich rozwiązań potrzebują. Nasze lokale zaopatrzone są we wszystko, co niezbędne do właściwego funkcjonowania firmy.
Dziś w prowadzeniu przedsiębiorstwa bardzo istotna jest rozpoznawalność. Jeden z czynników, który na nią wpływa, to nowoczesne i dobrze umiejscowione biuro. Proponowane przez nas lokale mieszczą się w prestiżowej dzielnicy miasta (tuż obok dworca Łódź Fabryczna), co zdecydowanie ułatwi Twojej marce działania promocyjne.
Nasze biura dostosowane są do najważniejszych potrzeb pracowników. Wyposażone zostały w serwerownie, sale konferencyjne czy aneksy kuchenne. Nasi doradcy pomogą podjąć Ci najwłaściwszą decyzję co do wyboru konkretnego wnętrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpraca z nami pozwoli Ci szybko i bezproblemowo wynająć biuro, które spełni Twoje oczekiwania. Możesz mieć pewność, że wynajmiesz nowocześnie urządzony lokal, który nada Twoim działaniom większej wiarygodności!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli planują Państwo zakup mieszkania w Łodzi, Centrum Nieruchomości zaprasza do współpracy. Dysponujemy sprawdzonymi ofertami zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Oprócz mieszkań proponujemy...