Katalog firm

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspozycji lokale od 50 do 550 metrów kwadratowych. Niezależnie od tego, ile miejsca potrzebujesz, jesteśmy w stanie zapewnić komfort dla Ciebie i Twoich pracowników.

Biura do wynajęcia

Wybór odpowiedniego biura do prowadzenia przedsiębiorstwa na pewno wymaga dogłębnego przemyślenia. Jego położenie i zewnętrzny wygląd mogą mieć zdecydowany wpływ na potencjalnych klientów. Jeśli biuro zlokalizowane będzie w atrakcyjnym miejscu, łatwiej o pozyskanie kontrahentów.
Firma Business Centre od lat zajmuje się wynajmowaniem powierzchni użytkowych w samym centrum Łodzi. Zdajemy sobie sprawę z podstawowych potrzeb, jakie mają pracownicy i właściciele firm. Nasze biura są urządzone według nowoczesnych standardów i wyposażone we wszystko, co potrzebne. W zależności od wielkości Twojej firmy, znajdziesz u nas lokale biurowe o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych w nowoczesnym biurowcu. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najwłaściwsze pomieszczenie dla Twojego biznesu.
Jeśli szukasz biura do wynajęcia Łódź, możesz być pewny, że skorzystanie z naszej oferty będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalne doradztwo i partnerskie podejście sprawią, że każda transakcja będzie dla obu stron satysfakcjonująca!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55


Podobne firmy

Domoteka

Domoteka to gdańskie biuro nieruchomości, które wyróżnia się na rynku swoją szeroką ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Wśród ofert znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, a t...

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to profesjonaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Mamy duże doświadczenie jako zarządca nieruchomości Łódź. Dysponujemy systemem radiowego odczytu wodomierzy co znacznie ułatwi...