Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Akademicki Ośrodek Kształcenia z siedzibą w Łodzi działa na rynku od wielu lat. Oferuje kursy maturalne i przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, zarówno roczne, jak i semestralne. AOK prowadzi zajęcia stacjonarne i online. W ramach opłaty zapewnia kursantom materiały pomocnicze. Zatrudnia doświadczonych nauczycieli.

Kurs dla ósmoklasistów

W życiu każdego ucznia jest parę bardzo ważnych egzaminów, które w dużej mierze decydują o jego przyszłości. Wśród nich jest egzamin ósmoklasisty Łódź, który wymaga starannego przygotowania. Z myślą o tym swoją działalność rozpoczęła firma AOK, czyli Akademicki Ośrodek Kształcenia. Oferuje ona szeroki wachlarz kursów różnego rodzaju, włączając w to kurs nastawiony przede wszystkim na przygotowania do egzaminu pod koniec ósmej klasy.
Tym co wyróżnia AOK na tle innych, podobnych firm edukacyjnych, jest na pewno poziom na jakim świadczy wszystkie swoje usługi. Kursy oferowane w tym Ośrodku są tworzone z myślą o wysokim poziomie merytorycznym. Dostosowane są do tego, w jaki sposób oceniane są egzaminy takie jak egzamin ósmoklasisty.
Podczas kursów uczeń może zarówno powtórzyć materiał, uzupełnić braki w wiedzy, jak i nauczyć się odpowiedniego podejścia do formy egzaminu. Dzięki temu ma znacznie większe szanse na to, aby zdać z wymarzonym wynikiem. Dlatego też kursy w AOK można śmiało polecić każdemu.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791-991-109


Podobne firmy

Nas Troje

Obawiasz się samego porodu, ewentualnie pierwszy raz czekają ciebie narodziny dziecka? Szkoła rodzenia Nas Troje, to nie tylko alternatywa ale również odpowiednie miejsce, do tego by przygotować nas d...